2015 yılından beri aktif olarak hizmet veren Sosyalio.com, uygun fiyatlı takipçi satışı konusunda milyonlarca kişiye hizmet vermiştir. Halihazırda aktif olarak sipariş veren 14.802 kullanıcımıza güvenilir, hızlı ve garantili servislerimizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İnternet sitemiz aracılığıyla Instagram Takipçi, beğeni ve diğer etkileşim hizmetlerini satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Youtube, Twitter ve Facebook hesaplarınız için de hizmet satın alabilirsiniz. Kullanıcılarımız tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir;

Hızlı Takipçi Gönderimi

Hızlı takipçi gönderimi yapan internet sitemiz, almış olduğunuz takipçi sayısına bağlı olarak dakikalar içerisinde gönderime başlamaktadır. Yine satın aldığınız takipçi sayısına bağlı olarak birkaç saat içerisinde bu gönderim işlemleri tamamlanmaktadır.Youtube 1000 Abone, İnstagram 1000 Takipçi, İnstagram 5000 Takipçi, İnstagram 2500 Takipçi hizmetlerimiz, en çok tercih edilenhizmetlerimizden bazılarıdır.
 
Sosyalio olarak yalnızca takipçi hizmeti değil, aynı zamanda çalınan, ele geçirilen ya da kapatılan Instagram hesaplarını açma konusunda da hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.